Popyt na Bitcoin’a staje się coraz silniejszy

Popyt na Bitcoin’a staje się coraz silniejszy, przyznaje były australijski senator

Były senator z Australii powiedział, że niedawno został zwolennikiem Bitcoinów i uważa, że popyt na krypto walutę jest tylko coraz silniejszy.

Cory Bernardi, australijski polityk, powiedział ostatnio, że stał się wierny Bitcoinowi w ciągu ostatnich Bitcoin Storm kilku lat i uważa, że popyt na BTC jest coraz większy.

Bitcoin nadal znajduje się w samym sercu głównego nurtu polityki na całym świecie, co były australijski senator Cory Bernardi zdradza dziś na tweetrze, że jest Bitcoinem nawróconym od co najmniej dwóch lat.

Bitcoin Demand On The Rise

Powiedział to w odpowiedzi na komentarz na Twitterze, gdzie napisał o „Bankowości i Asymetrycznych Zakładach“. Jednak Bernardi nie ujawnił, czy jest właścicielem jakiegoś bitcoinu.

Po spędzeniu „ostatnich kilku lat“ z Bitcoinem Bernardi dochodzi do wniosku, że krypto waluta służy jako cyfrowa wersja złota na tysiąclecia.

Podczas gdy były senator jest byczy na Bitcoin’a, jest ostrożny w podejmowaniu ryzyka związanego z aktywem kryptograficznym. Uważa jednak, że jest on taki sam jak inne klasy aktywów, jeśli chodzi o nogi, zaufanie i popyt.

Według Bernardiego, popyt na Bitcoin jest coraz silniejszy, ponieważ coraz więcej korporacji i inwestorów instytucjonalnych kupuje aktywa cyfrowe jako podstawową walutę rezerwową lub zabezpiecza się przed kryzysami finansowymi.

Stać się konwersji do Bitcoin w ciągu ostatnich kilku lat. Mój wniosek jest taki, że jest to tysiącletnia wersja złota. Wciąż widzę związane z tym ryzyko, ale w zasadzie są one takie same jak inne klasy aktywów – noga, zaufanie i popyt. Zobacz, jak popyt staje się silniejszy. @APompliano jest na piłce re BTC.

– Cory Bernardi (@corybernardi) 10 listopada 2020 r.

Tysiąclecia Miłość Bitcoin

Myśl Bernardiego o tym, że Bitcoin jest cyfrowym złotem dla młodszych inwestorów jest zgodna z kilkoma raportami i badaniami w tym roku.

Według badań opublikowanych w lipcu, tysiąclecia z 17 krajów preferują Bitcoin zamiast złota, obligacji rządowych i nieruchomości. JP Morgan opublikował również raport mówiący, że cena Bitcoin’a może wzrosnąć 10x w porównaniu do złota, jeśli tysiąclecia wraz z rosnącą liczbą inwestorów instytucjonalnych będą nadal kupować ten cyfrowy instrument.
Bitcoin w polityce

Tymczasem Bernardi nie jest jedynym politykiem, który jest byczy na Bitcoina. Brytyjski polityk i były poseł do Parlamentu Europejskiego Godfrey Bloom kupił pierwszego Bitcoina w zeszłym miesiącu po zniszczeniu europejskiego systemu bankowego w 2019 roku, nazywając go oszustwem.

Na początku tego tygodnia CryptoPotato poinformowało również, że amerykański polityk i posiadacz Bitcoinów od 2013 roku, Cynthia Lummis, zostanie nowym senatorem Wyoming.